Ett företag är i grunden de människor som arbetar där. Det är vi på SETEK som levererar det du behöver – när du behöver!

SETEK Systems AB
Växel tel: +46 31-706 36 40
E-post: info@setek.se
Adress: Flöjelbergsgatan 14 C, 43137 MÖLNDAL
Karta

Hans Richert, VD

Vi som jobbar på SETEK:

Hans Richert
VD
h.richert@setek.se
+46 73-663 20 40

Anders Snare
vVD
a.snare@setek.se
+46 70-269 83 73

Patricia Fortes
Ekonomi
ekonomi@setek.se
+46 31-706 36 40

Alex Thomsson
Affärsansvarig, datorprodukter
a.thomsson@setek.se
+46 70-606 47 02, +46 31 706 83 66

Ivan Uvalic
Affärsansvarig, industriprodukter
i.uvalic@setek.se
+46 73 91 55 208

Sasha Malenovic
Ansvarig för mekanikutveckling
s.malenovic@setek.se
+46 70-748 88 52

Peter Lagerkvist
Ansvarig för elektronikkonstruktion/programvaruutveckling
p.lagerkvist@setek.se
+46 70-891 48 64

Lars-Olov Hasselgren
Produktionschef, inköp, logistik
l.hasselgren@setek.se
+46 76-898 00 20

Helene Krumkuhler
Administration, affärssupport
h.krumkuhler@setek.se
+46 70-442 37 87

Miguel Caminata
Administration, affärssupport
m.caminata@setek.se
+46 31-706 36 40

Ronny Samuelsson
Produktsupport, IT-ansvarig
r.samuelsson@setek.se
+46 31-706 36 47

Magnus Abrahamsson
Produktion
m.abrahamsson@setek.se
+46 31-706 83 60

Sebastian Collin
Produktion, datorsupport
s.collin@setek.se
+46 31-706 36 42

Anders Thomsson
Produktion, logistik
anders.thomsson@setek.se
+46 31-706 33 63

Harald Nilvall
Produktion
h.nilvall@setek.se
+46 31-706 36 40

Klas Gillberg
Produktion
k.gillberg@setek.se
+46 31-706 36 40

Mikael Husberg
Produktion
m.husberg@setek.se
+46 31-706 36 40

Fredrik Larsson
Logistik, lagerhantering
f.larsson@setek.se
+46 31-706 36 40